Мрієш про якісну освіту?...
 Освіта у Польщі – чудовий вибір, тому що це:
 

Надійні університети з багаторічною історією


Освіта у Польщі славиться своїми традиціями та особливостями вже протягом 6-ти століть. Студенти з усього світу обирають польську систему, тому що довіряють її надійності, побудові і можливостям!

Польські університети користуються великим попитом в Європі. Щорічно конкурс на зарахування проходять понад 100 000 студентів.

ЄС має уніфіковані стандарти освіти, а Польща - одна із країн цього союзу, тому сьогодні польські ВНЗ є частиною європейської освіти. Їхні дипломи визнаються у всіх країнах-членах ЄС, Україні, Росії та багатьох інших країнах світу. Такий диплом дасть можливість вибирати самому де жити та працювати.

 

Навчання в центрі Європи з потужною технічною базою знань

ВНЗ Польщі приділяють велику увагу не лише гарній організації навчального процесу, але й прагнуть щоб студенти здобували ще й практичні вміння та навички, проходячи профільне стажування в провідних європейських компаніях.

Велика увага приділяється науковим пошукам і практичним дослідженням, а також соціальній активності студентів, за що вони можуть отримувати додаткові стипендії.

 

Доступність навчання європейського рівня

Польські ВНЗ пропонують широкий вибір спеціальностей і напрямків для навчання в рамках Болонського процесу.

Вартість навчання в польських ВНЗ доступна кожному і є, зазвичай, дешевшою, ніж в Україні! Як правило, за навчання в рік слід заплатити від 750 до 1200 євро.

Польські ВНЗ часто беруть участь у програмах обмінів, накшталт Erasmus, а дипломування з ВНЗ Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії, завдяки чому, студенти там навчаються, стажуються та отримують дипломи ВНЗ двох європейських країн. 

Навчання в Польщі - це не лише якісна європейська освіта, але й можливість працювати в країні ЄС.

Чудові викладачі з великим досвідом

Сьогодні викладацький склад ВНЗ Польщі - це кращі вчені з усієї Європи, які співпрацюють із університетами по всьому світу.

Заняття у ВНЗ також проводять фахівці провідних європейських компаній, коучі, ТОП-менеджери або власники бізнесу.

За звичай, заняття проводяться за авторськими програмами, створеними спеціально в умовах розвитку процесу глобалізації у світі.

   

Вища освіта в Польщі, це шлях в майбутнє.Якісне навчання в Польщі відкриває двері в Європу.

 

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ: пакети послуг