Освіта без кордонів відгуки

Олександра Мартинюк, смт. Клесів, Рівненська область

Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського, м. Краків - 2016 рік.

Дуже задоволена Проектом "Освіта без кордонів", всі операції проводились швидко, не мала проблем зі вступом та оформленням документів, вся інформація надходила вчасно та в зрозумілій для мене формі, дуже допомогли курси польської мови в Рівному для адаптації в суспільстві та подальшому навчанні.

Велике дякую координаторам, які допомагали і допомагають у вирішенні проблем, котрі час від часу виникають. Їхнє подолання без допомоги освідчених в цій справі людей особисто для мене було б важким.

Приємно те, що "Освіта без кордонів" турбується про своїх клієнтів не лише при вступі у ВHЗ, а й в подальшому їхному житті.

Взагалом, сервісом задоволена, Саша Мартинюк.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки 

Дарина Анісімова, м. Нова Каховка

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2016 рік.

Всі, хто хоче навчатися у Польщі і кому потрібна допомога в цьому, рекомендую Проект «Освіта без кордонів». Я дякую команді проекту і своєму координатору - Денису Мірошникову, за хорошу роботу і допомогу у вступі та адаптації в місті.

Я задоволена вибором міста Люблін через його студентське життя. Також задоволенна вибором університету та спеціальністю -Фізіотерапія. Не було проблем з підготовкою документів, також координатори проекту підібрали відмінний гуртожиток, не далеко від університету, супермаркету та центру міста.

Я дуже задоволена, що зробила правильний вибір.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

 

Наталя Заяць (мама студентки), м. Рівне

Не наступайте на мої граблі! Обійдіть їх! Не робіть так, як робила я,- і все у вас буде добре. Моя історія називається

Скупий платить двічі 

 

Як не потрібно економити при вступі до польського ВНЗ, або для чого потрібні правильні консультанти

Моя історія проста - я типова Кожна Поважаюча Себе Мама. Тобто інтереси дитини - вище всього. Різнобічне виховання. Заняття спортом. Я навіть дійшла до того, що в багатьох речах подавала власний приклад. Я «парилася» по будь-яким можливим і неможливим приводам. Контролювала. Тримала руку на пульсі. Але з вибором вузу і спеціальності вийшов такий оглушливий провал, що я хотіла б з вами поділитися цією історією.

Не наступайте на мої граблі! Обійдіть їх! Не робіть так, як робила я,- і все у вас буде добре. Моя історія називається

Скупий платить двічі

Маємо: абсолютного гуманітарія із складним характером, розумного, саркастичного – як всі підлітки.Освіта без кордонів відгуки

Легкий моніторинг доступних (по грошах і здібностях) спеціальностей показав:

  • державний ВНЗ в Польщі - не потягнемо матеріально;
  • викреслюємо інженерні спеціальності, вчителів, лікарів, туризм.

Я зупинилася на економіці. Але, так як економістів в Україні хоч греблю гати, мені захотілося, щоб дитина освоїла економіку малих підприємств. А раптом, дасть Бог, навчиться вести свій бізнес. А тут ще знайомий знайомих, якого мені рекомендували як супер спеціаліста по освітнім програмам Польщі, зауважив, що є таке місто Бидгощ, там добре вчать економістів, "чому б вам не туди, я вам допоможу".

 

Помилка номер один

Запитайте у вашої дитини, що вона хоче. Якщо вона нічого не хоче (крім зустрічаннь, серіалів  і ВК), то є два рішення:

Освіта без кордонів відгуки

Ви побачите реальну картину – які спеціальності користуються попитом, які навички вимагає роботодавець, скільки він готовий платити і за що. Саме тут ви ознайомитесь з професіями, про які, можливо, і не чули. 

Далі історія розвивалась наступним чином – з Бидгощем не вийшло не тільки тому, що ніхто не допоміг (обіцянки, не підкріплені договором- пустий звук), а тому що, чим ближче до випускного, тим більше я розуміла, що економіст з моєї доньки вийде ніякий.

Помилка номер два.  Якщо вам потрібна допомога зі вступом у ВНЗ, то підписуйте договір.  Обіцянки, висловлені вголос - не коштують нічого. Всі відомості, всі дані, які Вам розповіли, потрібно перевіряти.

Вкінці травня мене осяяло! Графічний дизайн-ось що нам потрібно. Це затребувана спеціальність, там можна реалізувати себе дивній творчій особистості, яка постійно  малює комікси, гармати, костюми для косплея, носи, вії, зброю ( мова йде, звичайно, про дочку). До того часу моя дочка ходила на мовні курси, і саме там нам сильно пообіцяли допомогти. А саме - в підборі ВНЗ, з документами, з пошуком житла, з реєстрацією. Я була просто щаслива - адже, всі ці послуги коштували зовсім невеликих грошей.

Помилка номер три. Є ринок. На ринку чітко встановлена ціна за товар. І якщо хтось демпінгує настільки сильно – хіба це не викликає підозри? В своє виправдання хочу сказати, що мами двох дівчат, які прилаштували своїх дочок на туристичні факультети комерційних вузів Польщі, були задоволені послугами посередників, до яких звернулася і я.

Травень – жахливий час для мам випускників. На носі ЗНО. Напруга досягає такої межі, що винести все це складно. Ти перестаєш думати і просто хочеш, щоб це все закінчилося: бубоніння ночами з її кімнати (історія і українська мова), нічні кошмари. І найголовніше – страх «А що подумають інші?».

Порада. З самого початку не рекламуйте широко свої плани. Вам має бути абсолютно байдуже, що подумають інші про ваш вибір. Зосередьтеся не на наріканнях, а на ретельному зборі інформації. І нехай у вас буде план А, план Б і план С.

З самого початку я не хотіла, щоб моя дитина навчалася в Україні. Тому не наполягала на додаткових ЗНО. Донька здала тільки обов’язкові  ЗНО. Час ми витратили так: 10 клас- вивчення англійської мови, здала IELTS, 11 клас- німецький сертифікат В1, польський сертифікат В1, підготовка до обов’язкових ЗНО.

Згодом виявилось, що вивчення польської мови протягом одного року – нерозумно.

Потрібно робити акцент саме на польську мову, і почати активано її вивчати ідеально за 3-4 роки до вступу, або хоча б за 2,5.

Мої консультанти наполягали на вступі до конкретного вищого навчального закладу, який називається  WSEI. Аргументами було наступне: там є графічний дизайн, знаходиться недалеко від мого рідного міста, і в разі чого, я практично миттєво можу приїхати, перший рік - безкоштовно, додаткові мовні курси, хороший гуртожиток. Також я чула про інший виш, де готують графічних дизайнерів, знаходиться він в Лодзі.

!! а ось тут дуже важливо. Коли ви вибираєте ВНЗ, найдіть інформацію про предмети, які буде вивчати Ваша дитина. І якщо це «дизайн», то логічно вивчати  рисування, композицію, шрифти, ліплення, візуалізацію. Я зізнаюсь, що такої інформації я не шукала. І різниця була в тому, що в одному виші графічному дизайну навчали на факультеті ІТ, а в іншому – на художньому. Читайте далі, і побачите, що в результаті вийшо.

Звичайно, я дала себе вмовити. Адже все поряд. Безкоштовно. Чудово. І ніби вчать на графічного дизайнера. По факту:

  • нічого безкоштовного - ми платили за семестр.
  • мовних курсів не було.
  • в гуртожиток, при навчальному закладі, поселитися було не можливо, а помешкання, яке найшли наші консультанти, коштувало дуже дорого. За такі гроші можна було б спокійно зняти кімнату в квартирі
  • моя дитина, гуманітарій до останньої клітини, вчила цілий рік вищу математику, електротехніку і мову програмування С+++. Дизайном там і не пахло.

«Досвідчені батьки» (тобто ми з чоловіком) на всі спроби доньки боязливо заперечити, відповідали наступне: «Це у всіх навчальних закладах так- спочатку загальні предмети, а потім буде розподіл».

І знаєте - нічого подібного!

Вивчіть програму навчального закладу, уважно подивіться опис кожного напрямку. Порівняйте програми інших вишів. І тільки тоді приймайте рішення. Навіть порівняльну таблицю складіть. А якщо Ваш посередник/консультант наполягає на конкретному ВНЗ, і не надає іншої інформації, це означає тільки одне - у його фірми підписаний договір з цим навчальним закладом. І більш нічого.

Що зробив для нас наш консультант? Подав документи і підвіз до місця проживання, яке , до речі, ми знайшли самостійно, практично в півтора рази дешевше, ніж нам пропонували. Ах, точно, ще й з пантелику збив.

Що зробили ми? Витратили рік на не зовсім той ВНЗ. Вірніше, зовсім не той. Ми «зекономили», заплативши посереднику помірні гроші. Але! При цьому витратили в 10 разів більше: на житло, їжу, облаштування, оплату всіх зборів, оплату за навчання в зовсім не в тому навчальному закладі.

Моя дитина не довчилася всього декілька тижнів. З екзаменів залишилось здати непотрібну математику. Але! Ми забрали документи і знайшли ВНЗ, до якого будемо вступати заново. Перевестись ніяк не можна, бо із предметів співпадають тільки філософія і фізкультура 

Ми пройдемо всі жахи вступу заново. Додаткові витрати – репетитор з композиції і рисунку, оплата рекрутації. І ще один повний рік навчання. Часу втрачати не можна, бо в кінці червня моя недостудентка повинна подати портфоліо з 10 робіт. І тільки тоді приступити, нарешті, до вивчення графічного дизайну.

Вдячності

Хочу сказати велике спасибі Вікторії Смолінській, особисто, і її співробітникам із компанії «Освіта без кордонів». Вони таки порівняли навчальні програми всіх вишів Польщі, в яких вивчається графічний дизайн. З їхньою допомогою ми розробили стратегію вступу: будемо штурмувати навчальний заклад більш престижний, і важчий в навчанні. А якщо не вийде, то подамо документи в ту саму Лодзь. Все розраховано по часу. Я знаю, що можу поставити будь-які питання, і мені дадуть адекватні, правильні, перепровірені відповіді. Мені гірко думати про те, що я не  звернулася до Смолінської рік тому: скільки нервів, грошей і часу я зекономила б!

Бажаю Вашим дітям вступити до правильного ВНЗ з першого разу!

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки


Олексій Калина, м. Вінниця

Університет Інформатики та Комп'ютерних Мистецтв, м. Лодзь - 2015 рік

Дякую Проекту "Освіта без кордонів", за представлені можливості.

Маю хороші враження від Польщі і від самої системи освіти. Це прекрасна можливість використати свій потенціал і досягнути поставлених цілей у житті.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Валерія Пархоменко, м. Запоріжжя

Академія Бізнесу та Фінансів Вістула, м. Варшава - 2015 рік

Ніби долею у моєму житті був призначений Проект "Освіта без кордонів". 

Наше знайомство відбулось у звичайній школі, до якої завітали пані Вікторія і її творчий колектив, декани кількох польських ВНЗ зі своєю пропозицією для студентів. І це спрацювало! З'явився навіть більше ніж інтерес, з'явилась мрія, адже кожна людина бажає отримати гідну освіту і Польща - перспективний внесок у майбутнє будь-якої дитини. Вдячна, що мої батьки мене підтримали, подарували таку можливість.

Вже через півроку я поїхала до мовної школи у прекрасний Краків, де пробула малих два тижні, але того вистачило аби закохатися в історичну перлину Польщі, познайомитись з новими товаришами і чудовими людьми, які залишились у моєму житті. Мовні курси в Польщі дуже допомогли мені у подальшому вивченні польської мови.

Не було б такого досвіду для мене, якби не мій координатор в Польщі і його колеги. Дуже дякую за небайдужість і терпіння у візових питаннях та різнопланових проблемах всьому колективу Проекту.

Як клієнт, від свого імені і імені моїх батьків, можу сказати, що ми залишились задоволені роботою Проекту, особливо індивідуальним підходом до кожного, довірою, забезпеченою нам впевненістю у кожному дні.

Я зробила правильний вибір, коли зрозуміла, що мені суджено бути у цій країні, навчатись тут, жити, бути. Сердечно вдячна, що такий важливий крок я розділила з близькими людьми, а також Проекту, який дійсно відкриває кордони в освіті!

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Світлана Кочанова, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Університет Марії-Кюрі Склодовської, м. Люблін - 2014 рік

Я дуже вдячна Проекту «Освіта без кордонів» та батькам за можливість отримувати освіту за кордоном.

Завдяки злагодженій роботі команди співробітників Проекту я швидко та легко оформила всі необхідні документи, пройшла співбесіду та тестування. Також вони підібрали житло (особлива подяка за гуртожиток - я дуже задоволена умовами проживання в UMCS).

Система навчання тут дуже відрізняється від української – багато практики, цікаво. Зрозуміло, що на І курсі є свої труднощі - адаптація, мова і т.д., але якщо є власне бажання та наполегливість, то всі питання вирішуються.
Власне мені до вподоби система занять з фізичного виховання, на заняття ходжу із задоволенням.

Місто Люблін теж сподобалось - акуратно, затишно, все поряд.

Дякую за співпрацю та підтримку!!!

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Вікторія Кравченко, м. Запоріжжя

Вища Школа Економіки, м. Бидгощ - 2014 рік

Висловлюю свою вдячність Проекту "Освіта без кордонів"!

Завдяки цьому проекту не мала ніяких турбот зі вступом до університету в Польші. Не мала проблем із підготовкою документів. Також координатори знайшли чудове житло. В проекті працює дуже хороша команда. Але був єдиний недолік - це не дуже зручні сидіння в автобусі, що відвозив нас до Бидгоща, проте кожного студента довезли до його нової домівки.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Любов Цьомко, Івано-Франківська обл.

Вища Школа Банківської Справи, м. Гданськ - 2014 рік

Привіт усім!:)

Можу з упевненістю сказати, що кожен випускник задумувався, де йому буде краще вчитись, бо освіта зараз займає досить вагоме місце у досягненні своєї мрії...

Колись навіть і не думала, що вчитимусь за кордоном, проте провчившись два роки в українському виші, не побачила нічого окрім "плюсів" вітчизняної освіти... Саме тоді і задумалась про Польщу.

І на цьому етапі почалось найскладніше - як знайти програму, яка б дійсно допомогла вирішити всі проблеми, пов'язані зі вступом. Проект "Освіта без кордонів" - це дійсно програма, яка мені допомогла!!! Не тільки тим, що швидко відреагувала на пропозицію співпраці, а й тим що докладно пояснили всі питання, які мене на той момент цікавили (а їх було досить багато). Вивчення польської мови також набагато полегшилось завдяки програмі, допомога при скаданні документів на візу, від'їзд до Польщі, поселення і багато іншого...

Щиро дякую всій команді проекту за те, що допомогли мені наблизитись до моєї мрії... 

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Антон Мазніцин, м. Соледар, Донецька обл.

Вища Школа Суспільної Психології, м. Варшава - 2014 рік

Цього літа, мені прийшлось вирішувати, де навчатися далі. Якби не складна ситуація в нашій країні, мені б не вдалося познайомитись з Проектом "Освіта без кордонів"! Найскладніше було вирішити, де навчатися та як знайти надійну компанію, яка тобі дійсно допоможе!

Я написав листа в кілька організацій стосовно їх послуг щодо вступу до ВНЗ Польщі. "Освіта без кордонів" відреагувала найшвидше. Це і був вагомий аргумент для того, щоб розпочати нашу співпрацю. З самого початку всі кроки нашої роботи були прописані, постійні консультації надавались дуже оперативно.

Упродовж всього літа я займався польською мовою з вчителем проекту по Skype, що дало мені змогу вступити до ВНЗ.

Хочу подякувати всій команді цього проекту за чітку, якісну та своєчасно надану допомогу.

Зараз я вже студент Вищою Школи Суспільної Психології. "Освіта без кордонів" прийняла участь у цій вирішальній частині мого життя за що я їм дуже вдячний! Бажаю Вам подальшого розвитку, вдалих угод, а чудовій команді ОБК подальших успіхів!

З найкращими побажаннями,
Антон Мазніцин, м. Донецьк, Україна

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Ксенія Вовнянко, Полтавська обл.

Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського, м. Краків - 2013 рік

У мене була не дуже оригінальна мрія: хотілося стати телеведучою. Для цього я їздила на спеціальні курси в Київ, ходила на уроки співу. Але одного разу до нас в школу прийшли представники Проекту «Освіта без кордонів» і розповіли про навчання в Польщі. З того часу, моє життя кардинально змінилось...

Зараз я вивчаю медичну косметологію в Академії Анджея Моджевскего. І поки дуже сумую за рідними! Уже навіть купила квитки додому на 21 грудня, але повертатися до Кракова доведеться вже 5 січня, тому що на моєму факультеті екзамени починаються раніше. Та й не хочу пропускати багато лекцій, вони дуже цікаві! Навчання — це те, що мені безмежно подобається! Вивчаємо генетику, біологію, гістологію, анатомію, косметологію, хімію. Маємо практичні заняття. Але на першому курсі вільного часу катастрофічно не вистачає. 

Однак, не забуваю і про модельну кар'єру. Місяць тому відіслала свої дані і фото в Люблінське модельне агентство. До мене подзвонили і запросили на кастинг. І ось, що я вам скажу: відношення до моделей тут набагато краще, якщо порівнювати з полтавським агентством. Поляки забронювали мені квитки на автовокзалі; у Любліні мене зустріли на таксі. Так само мене проводжали. Крім того, повністю оплатили дорогу і фотосесію. Тепер з нетерпінням чекаю на її результати.

За моїми спостереженнями: поляки мають більш чіткі уявлення щодо свого майбутнього, ніж ми. І вміють ставити і досягати цілі. Я думаю, у них варто цьому повчитися. Але жити треба перш за все своїм життям і своєю головою.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського, м. Краків - 2013 рік

Якщо ви зараз знаходитесь в пошуках подібної організації, то можу впевнено сказати, що Проект ОБК найкращий варіант, найдостойніший, а головне перевірений. Вибравши Проект ОБК, турбуватися вам не має про що. Чудова команда, яка швидко вирішує всі ваші питання, надає хороші послуги за приємною ціною. Чуйні і знаючі у своїй справі толк люди. Мені подобається, а головне влаштовує абсолютно все, починаючи від вибору навчального закладу, житла, комфортабельного приїзду до Польщі до допомоги організації та кураторів по всіх хвилюючих питаннях. Висловлюю величезну подяку, всім працівникам Проекту ОБК та своїм кураторам.
Я ні секунди не пошкодувала про те, що вибрала саме Проект ОБК :)

________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Євген Дмитренко, м. Полтава

Міжнародна Вища Школа Транспорту і Логістики, м. Вроцлав - 2013 рік

Я б хотів подякувати ОБК за допомогу при вступі до MWSLiT. Все було добре сплановано і виконано на 100%. Хоча й виникли на початку деякі проблеми, але за допомогою «Освіти без кордонів» та нашого координатора все стало так, як ми бажали. Щодо координатора Андрія, то я вважаю, що він виконав свої обов'язки. З його допомогою нам було легко адаптуватися на новому місці проживання.

________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки


Павло Добрусь, м.Червоноград, Львівської обл.

Міжнародна Вища Школа Транспорту і Логістики, м. Вроцлав - 2013 рік 

Хотів би висловити свою вдячність Проекту «Освіта без кордонів» за допомогу при вступі до польського ВУЗу. Я повністю задоволений участю у даному Проекті. Мені дуже сподобалося, що куратор Андрій Каптур професійно та відповідально відносяться до своїх завдань, допомагає у вирішенні проблем. І я не помітив у роботі Проекту будь-яких недоліків. Дякую!

________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

Міжнародна Вища Школа Транспорту і Логістики, м. Вроцлав - 2013 рік

Я б хотів висловити подяку Проекту «Освіта без кордонів» за те, що ця організація була в силі і надала нам допомогу при вступі до MWSLiT. На мою думку, все відбувалося за добре спланованим планом і всі задачі були виконано на 100 %. Звичайно без проблем тут ніяк було обійтися, але завдяки Проекту «Освіті без кордонів» і нашому координатору все стало на свої місця так, як ми про це і мріяли. Якщо ви хочете почути мою думку про координатора Андрія, то зі своїм обов'язком він дуже навіть добре впорався. Завдяки йому нам було дуже легко адаптуватися в новому місці проживання.

______________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Михайло Яремчук, м. Червоноград, Львівської обл.

Міжнародна Вища Школа Транспорту і Логістики, м. Вроцлав - 2013 рік 

Хочу Вам висловити свою вдячність за допомогу при вступі, за те, що порадили і підказали. Мені дуже подобається викладацький склад в університеті та й сам університет. Гуртожиток прекрасний і житлові умови хороші. Робота нашого координатора (Андрія Каптура) була на висоті. Він завжди допомагає нам при потребі. Мені тут дуже навіть подобається, маю багато друзів і багато позитивних вражень. Найщиріші вітання.

________________________________________________________________ 

Освіта без кордонів відгуки

Дмитро Фіраго, м. Київ

Університет Економіки, м. Бидгощ - 2013 рік 

У своєму відгуку хочу відзначити кілька основних переваг вступу до польського вузу через Проект ОБК.
1. Документи. Представники компанії вирішують всі питання, пов'язані з документами: переклад, оформлення у вузі, заповнення візової анкети, допомога у вирішенні нестандартних ситуацій (мені допомогли вирішити проблему з друкарською помилкою у візі).
2. Координатори. У кожному ВНЗ є свої координатори, які займаються пошуком житла для студентів (до нашого приїзду до Польщі), а також допомагають вирішувати будь-які питання, які можуть виникнути в перший час перебування в Польщі (починаючи від того, що показують, де і що краще купувати, закінчуючи допомогою в оформленні страховки, тимчасової прописки і т.д.).
3. Організація виїзду з України до Польщі. Автобус розвозить всіх студентів відразу по квартирах, замість того, щоб висадити всіх на автовокзалі з валізами. Відразу з автобуса студенти приїжджають в обрану заздалегідь квартиру (гуртожиток) і оформляють потрібні папери.

_______________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Діана Соловйова, м. Київ

Університет Економіки, м. Бидгощ - 2013 рік

Всім доброго часу доби! У процесі роботи з Проектом ОБК особливих проблем не виникало, хоча дрібні косяки були (ну куди ж без них), які вмить вирішували співробітники Проекту. Ще хотілося б додати, що перебуваючи в пошуку організації, яка допоможе виїхати вчитися до Польщі, Проект ОБК - був найбільш доброзичливим і адекватним в ціні. Та хотілося б висловити окрему подяку нашим координаторам у Бидгощі, які завжди проінформовані і залишаються на зв'язку. До питання про координування студентів в Проекті ОБК поставилися серйозно, за це окреме ДЯКУЮ!!!

_____________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського, м. Краків - 2013 рік

Хотіла б сказати, що спілкувалася із студентами, які поступали від інших компаній, то їм не надавали і половини тих послуг, які отримала я... приємно, що все так добре склалося, інших просто полишили тут самих з собою, а з нами завжди хтось є, та й проінформовані ми краще:))) це просто такі мої спостереження... поки що я не чула про щось краще, ніж ваш Проект «Освіта без кордонів». ДЯКУЮ!!! 

______________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Влад Безуглий, м. Полтава

Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2013 рік

Привіт, робота нашого координатора (Мірошникова Дениса) була на висоті. Він нам все показав, розповів і допоміг зробити все, що обіцяв. Я радий що наш координатор саме він. Робота компанії теж була відмінною, зробили все як і обіцяли. Тому я повністю задоволений послугами і сервісом.

_______________________________________________________________

 Освіта без кордонів відгуки

Аліна Головко, м. Гадяч, Полтавська обл.

Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2013 рік

В мене та моїх друзів все просто чудово. Особливо вдячні, що маємо таку можливість навчатися за кордоном! Перебування в Польщі принесло лише позитивні емоції. Адже ми спілкуємось з людьми із іншої країни, пізнаємо їх, розвиваємось і розширюємо світогляд.
Проживаємо в чудових умовах гуртожитку, де нас оточують привітні люди. Наш координатор (Денис) в усьому нам допомагає. Університет - чудовий, а викладачі - професійні. Місто Люблін дуже гарне, особливо стара його частина. Дякую за все Проекту «Освіта без кордонів»!

________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Анастасія Матласевич, м. Остріг, Рівненської обл.

Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2013 рік

Наше перше знайомство із Польщею справило приємне враження. Будь-яка держава, в першу чергу, це її мешканці, а поляки виявилися особливо гостинними та привітними людьми. Люблін нам сподобався тим, що дуже нагадує місто Львів – часточку нашої Батьківщини. Умови у гуртожитку TBV створені для студентів і є досить комфортні та дають можливість для нормальної організації побуту, навчання та відпочинку. Також хорошою підтримкою для нас, студентів з України, була зустріч з викладачами WSSP, які виявляють толерантне ставлення та намагаються зацікавити нас процесом навчання у вузі. Сподіваємося з їх підтримкою як найближче познайомитися з культурою та традиціями Польщі і оволодіти на високому рівні польською мовою.

________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Інна Денисенко, м. Шишаки, Полтавської обл.

Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2009 рік

Доброго Дня!
Хотіла подякувати Вашій програмі.
За 4 роки навчання я вже отримала бакалавра, вивчила багато мов. А зараз збираюсь їхати в іншу країну по обміну. Найщиріші вітання.

_________________________________________________________________

Освіта без кордонів відгуки

Вікторія Хондока, м. Кузнецовськ, Рівненської обл.

Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2012 рік

Доброго дня.
Хочу Вам висловити свою вдячність за допомогу при вступі, за те, що порадили і підказали, коли щось було не так. Зі своєї сторони хочу сказати, що я дуже задоволена навчанням у WSSP. Мені подобається професорський склад, мені подобається сам навчальний заклад, предмети, які вивчаємо. Гуртожиток теж дуже і навіть дуже хороший) Оточення хороших і привітних людей, зробило наше життя тут набагато цікавішим. Дуже дякую!

_________________________________________________________________