Новини
УВАГА! Новітня система проведення профорієнтації

УВАГА! Новітня система проведення профорієнтації

Сьогодні в Україні практично немає сучасних методів профорієнтації, які дозволяли б швидко і об'єктивно оцінити можливості школяра, його інтереси та здібності. Усі існуючі профорієнтаційні тести базуються на радянських методиках і багато в чому підході. Якщо ж вести мову про вибір професії для сучасного випускника школи чи можливо студента бакалаврату (особливо при вступу до ВНЗ ЄС), то й варто орієнтуватися на тест, розроблений саме для цих ВНЗ!

Раді представити вам профорієнтаційний тестовий пакет «Магеллан Університет», який був розроблений компанією GIUNTI OS спільно з університетом міста Падуя (регіон Венето, Італія). Він являє собою батарею, що складається з 5-ти профорієнтаційних тестів. Вік учасників тестування - від 15 до 21 року.

Пакет «MAGELLANO Університет» є важливим інструментом для мотивованого вибору вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний аналіз інтересів, відносини і мотивації до навчання та інші фактори. Батьки школярів, та й вони самі, отримують додаткові відомості про учня, які можуть допомогти з остаточним рішенням щодо майбутньої професії. Вчителі, психологи, профорієнтатори можуть керуватися результатами тесту для розробки плану додаткових курсів (підвищення певних компетенцій), як індивідуальних, так і стосовно до всього класу, школі.

Використання тестового продукту "Магеллан Університет" значно спрощує процес проведення профорієнтаційного дослідження.

Профконсультанти проекту ОБК проводять тестування і подальшу співбесіду, що дозволяє надати школярам та їх батькам високоякісні послуги, які допоможуть надалі у виборі професії та підготовки до вступу. Адже усі розуміють, що "совкова" система вибору професїї сьогодні вже явно не працює.

Для того, щоб пройти тест слід залишити заяку на цьому сайті.

  • Вартість проходження тесту: 200 грн.
  • Допомога у розшифровці даних тестування (за вашим бажанням): 100 грн.
  • Контактна особа: Наталя Литвинець, тел.:+38-098-477-6004