Інформатор проекту ОБК

До Вашої уваги пропонуємо Інформатор проекту «Освіта без кордонів» з освітньою пропозицією на 2016/2017 навчальний рік.

Для випускників шкіл актуальною буде інформація, щодо вступу на навчання першого освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавра, а для тих, хто вже має диплом бакалавра, і бажає продовжити навчання, пропонуємо ознайомитись та обрати одну з програм для здобуття ступеня магістра.

Зверніть увагу на  покрокову процедуру вступу до навчального закладу Польщі та обов’язкову співбесіду з уповноваженим представником Проекту, які проходять в Україні.

Багато реномованих польських університетів пропонують програми навчання першого та другого ступеня не тільки польською мовою, а й англійською. Тому, якщо Ви добре володієте англійською мовою, розгляньте програми подвійного дипломування від польських Вишів.

Дуже корисною буде інформація щодо проживання та харчування студентів в сусідній Польщі, а також про можливісті отримання стипендій.
Ми пропонуємо Вам скористатися одним з трьох пакетів послуг, детальну інформацію про кожен з яких, Ви також знайдете в довіднику.
Наш інформатор має на меті допомогти Вам дізнатись більше про вузи Польщі, та обрати саме той навчальний заклад, який максимально відповідає Вашим інтересам.

Завантажити Інформатор проекту ОБК (pdf - 2Мб)