Що таке проект "ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ"?

ПРОЕКТ «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ»

Проект "Освіта без кордонів" - це інформаційно-консультаційне агенство у сфері освіти, що допомагає українцям вступити на навчання до ПОЛЬЩІ, КАНАДИ, ЛИТВИ.

На ринку таких послуг ми працюємо вже 12 років. За цей час нашими послугами скористались більше 5000 студентів зі всієї України.

Ми пропонуємо вступ до всіх без виключення університетів Польщі. З 2015 року ми пропонуємо можливість отримання середньої освіти в Польщі (в ліцеях та технікумах).

У своїй пропозиції ми маємо популярні бакалаврські програми (для випускників шкіл), магістерські програми (для осіб, що мають диплом бакалавра) та пропозиції англомовного навчання.

З 2018 року запрошуємо до мовних таборів та до навчання у коледжах Канади.

Проект “Освіта без кордонів” представляє в Україні престижні  ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії.

Наша місія – системно інформувати українське суспільство про можливості щодо отримання вищої освіти в країнах Європейського Співтовариства; створення умов для вивчення культури та мови країн та народів Європейського Співтовариства; створення можливостей для ознайомлення з особливостями освітніх процесів у Європейських країнах шляхом організації зустрічей з ректоратом європейських ВНЗ, рекрутаційними відділами ВНЗ, студентами з України, котрі навчаються у Європейському Союзі.

Центральний офіс в Польщі:
ul. F. Chopina 41 lok.2, Lublin, Poland, 20-023

Наша історія

2005 року в Україні розпочато впровадження освітнього проекту в рамках реалізації Міждержавних Угод України та Європейського Співтовариства. Головна мета проекту, який до 2011 року мав назву «Європейська Освіта», - системна інтеграція української громади у європейський освітній простір, інформування старшокласників та їхніх батьків про можливість отримання вищої освіти в країнах Європейського Співтовариства, зокрема у Республіці Польща, знайомство з кращими Академіями, Вищими Школами та Університетами країн ЄС шляхом організації т. з. освітніх візитів.

У зв'язку із ребрендингом з 2011 року Проект має назву «Освіта без кордонів», він діє під патронатом Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікацій (CEASC, Bydgoszcz, Polska) та пропонує громадянам України освітні можливості (вища освіта рівнів «бакалаврат» та «магістратура», післядипломна освіта, професійні школи, тренінги) на території ЄС в рамках концепції Європейської Комісії Lifelong Learning Programme (Навчання протягом життя).

Сьогодні ми маємо мережу представництв по Україні та цілу систему координаційної підтримки Польщі та Англії.

Наша команда

Освіта без кордонів


ВІКТОРІЯ СМОЛІНСЬКА, керівник Проекту "Освіта без кордонів"

Проект "Освіта без кордонів" працює на ринку освітніх послуг України вже дев’ять років та надає можливість українській молоді навчатися у найкращих ВНЗ Польщі. За цей час тисячі українців скористалися такими можливостями та отримали чи ще отримують вищу освіту в ЄС. Наші ВНЗ-партнери пропонують навчання не лише в Польщі, а й  в інших країнах ЄС, адже активно беруть участь у  програмах  обміну студентів, а також діють програми подвійного дипломування, які дозволяють отримати одночасно польський та британський, німецький, іспанський, французький дипломи. 

Ви також маєте можливість вчитися в Польщі та проходити практику  в ЄС. Освіта за межами України дозволить вам отримати безцінний досвід, який назавжди змінить ваш світогляд і відношення до багатьох речей, зробить самостійними, навчить цінувати те, що маєте, та радіти новим здобуткам. 

 

  


Освіта без кордонівТЕТЯНА ОСТАПЕНКО, керівник Запорізького та Дніпропетровського АО 

Як відомо, усі батьки мріють дати своім дітям найкраще та допомогти зробити ПЕРШИЙ крок у самостіне життя! Три роки тому я мала складне завдання: донечка закінчувала школу... І голова була наповнена запитаннями на зразок: Як не розгубитися в різноманітті пропозицій? Як і де краще навчатися? Яка спеціальність буде провідною в наш час? Де і в кого дізнатися про можливості навчання? А можливо й взагалі реально навчатися за кордоном? Питань - мільйон, а от де шукати вірні відповіді?.. І саме тоді я дізналася про чудовий проект "Освіта без кордонів". Завдяки ОБК моя донька зараз живе та навчається в Кракові! І це не просто навчання, а навчання її мрії! А для мене, як матері, здійснилася інша мрія: я отримала не тільки професійне обслуговування, але й гарантію інформаційно-консультаційної підтримки та безпеки не лише в Україні, але й за кордоном!

Сьогодні я є представником проекту ОБК на сході України. І з великим задоволенням розповідаю теперішнім абітурієнтам, які можливості дає навчання в Польщі: високий рівень та прикладний характер освіти, можливість працевлаштування в будь-якій країні Європи, знання як мінімум 4 мов та багато інших прекрасних речей! 

 


МАРИНА ДОРОШЕНКО, керівник Київського та Броварського АО 

Освіта без кордонівСучасний світ очікує швидкий темп життя людства і хто уповільнюється або не крокує в ногу з часом – автоматично втрачає шанс на успіх в майбутньому. Українці завжди приділяли багато уваги вихованню та навчанню дітей, часто даючи їм непосильну ношу втілити в життя нездійснені мрії батьків. Саме це часто стає основною причиною незадоволення професією, а, отже, і життям. Всебічний розвиток української молоді – беззаперечний факт, адже вони проходять 11 років поглибленого вивчення усіх загальноосвітніх предметів, не враховуючи  додаткові заняття, різноманітні гуртки, спортивні секції, музичні школи, студії малювання тощо, на які їх турботливі батьки водили з 4-5-річного віку. Так, ми уже звикли, що вчитися треба, адже всі вчаться: хтось, бо батьки заставили, хтось – про всяк випадок – раптом пощастить і диплом пригодиться, хтось – по інерції, за друзями, щоби не вирізнятися, а от чи всі студенти навчаються у тому ВУЗі, де хотілося б – відповідь одна – звичайно «ні»! Часто проживши пів життя людина починає усвідомлювати, що займається не тією справою, про яку мріяла, але перевчатися уже пізно.  Українці не звикли працювати за покликом серця, стандартніша ситуація – робота за спеціальністю, яку обрали батьки, а потім ще й допомогли з пошуком роботи («по-знайомству»).

Проект Освіта без кордонів» дійсно допомагає розширити рамки можливостей особистості, яка стоїть на порозі визначення свого майбутнього. Адже прийнявши рішення навчатися за кордоном, випускник чітко усвідомлює, що кардинально змінює своє життя, причому на краще – адже готовий до боротьби своїми силами (а не своїх батьків!) за місце під сонцем! Працівники проекту «ОБК»  надають кваліфіковані консультації щодо вибору професії, де абітурієнт сповна відкриє свої таланти та здібності, а далі допомагають подолати усі перепони, що стосуються документації та переїзду до Польщі. 

Важко сучасній українській молоді добиватися успіху, маючи за плечима стандартну вітчизняну освіту, яка базується лише на теорії. Польща за розвитком випередила Україну , як мінімум, на 10 років, поборола корупцію, забезпечила впевнене майбутнє  своїй нації. Тож, щоб навчитися нестандартно мислити, вирізнятися з маси, бути унікальним в тій чи іншій сфері –  варто шукати цих знань саме за кордоном, адже вступивши до ВУЗу Польщі, перед студентом відкривається перспектива навчання та практики  у будь-якій іншій країні світу! 

Тож, не зволікайте, адже успіх приходить лише до тих, хто його добивається!